0544 777 17 76

Bebek Koltuğu Hizmeti

Biliyoruz ki, seyahatler çoğu zaman bir aile etkinliği olup, bu etkinliklerin en küçük üyeleri olan bebekler ve çocuklar için de her türlü konforu sağlamak bizim için önemlidir. Bebek Koltuğu Servisimiz, miniklerinizin yolculuklarını güvenli ve rahat bir şekilde tamamlamasını sağlar.

Hizmetimiz, farklı yaş ve boyutlardaki çocuklar için uygun olan, uluslararası güvenlik standartlarına uyan çeşitli bebek ve çocuk koltuğu seçeneklerini kapsar. Koltuklarımız, yüksek güvenlik standartlarına sahip olup, en yeni ve en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Ayrıca, kiralama süreciniz boyunca sizinle birlikte seyahat edecek olan bebek koltuklarının temizliği konusunda da son derece titiziz. Her kullanımdan sonra profesyonel bir şekilde temizlenen ve dezenfekte edilen bebek koltuklarımız, bir sonraki kullanıcıya hijyenik bir şekilde sunulur.

Bebek Koltuğu Servisimiz, rezervasyon sırasında veya araç alımında talep edilebilir. İhtiyaç duyduğunuz koltuk tipini ve sayısını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ailenizin tüm üyelerinin güvenliği ve rahatlığı bizim önceliğimizdir. Bebek Koltuğu Servisimiz ile çocuklarınızın güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlarken, siz de yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Güvenli ve huzurlu yolculuklar dileriz.

Choose the Language